TR EN
Hemen Al

Kigili.com da Passolig'e özel 20 TL indirim

Passolig Kart

Kigili.com dan yapacağınız 150TL ve üzeri alışverişlerde 20TL anında indirim, ayrıca kargo ücretiniz Passolig'den Hediye

Kampanya Koşulları


Passolig Kart sahipleri 28 Temmuz – 25 Eylül 2017 tarihleri arasında kigili.com sitesinden yapacakları 150 TL’lik üzeri alışverişte 20 TL anında indirim kazanacaklardır. Ayrıca ödemelerini Passolig kart ile tamamlamaları durumunda kargo bedeli olan 6,95 TL kampanya sonunda Passolig tarafından kartlarına iade edilecektir. Kapıda ödemeli siparişlerde kargo bedeli iade edilmeyecektir.


Kampanya indirim kodunu almak için, cep telefonlarının sms bölümünden “KIGILI” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasının 6033’ e sms gönderilmesi gerekmektedir.


Alınan indirim kodunu, kigili.com sitesinde sepet sayfasında bulunan “kupon kodu” alanına girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kupon kodu eklenmeyen siparişlerde indirim uygulanmayacaktır.


Siparişin iptal yada iade edilmesi durumunda yalnızca ödenen tutar iade edilecektir.


İndirim kodu kullanılarak Passolig kart ile yapılacak ödeme ile işlem anında alışveriş tutarına 20 TL indirim yapılacak ve 6,95TL ödemesi alınan kargo bedeli kampanya bitim tarihinde harcamanın yapıldığı passolig karta passolig tarafından iade edilecektir.


Kampanya sadece Kigili.com sitesinde geçerlidir.


Kodlar tek kullanımlıktır ve başka kampanya ve kupon kodları ile birleştirilemez.


Ödeme Passolig kartla yapılmış ve kargo ücreti ödenmiş ise kargo ücreti iadesi yapılacaktır. Passolig kartı kullanılmamış ve kargo ücreti ödenmemiş ise kargo ücreti iadesi yapılmayacaktır.


Kampanya stoklarla sınırlıdır.


Kampanyadan sadece Passolig Kart sahibi olan bireysel kullanıcılar yararlanabilir.


Passolig kampanyası, başka kampanyalar ile birleştirilemez.


Kampanya şartlarında Passolig ve Kığılı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.