TR EN
Hemen Al

Okul Harcamalarınız Passolig İle Daha Avantajlı

Passolig Kart

Kampanya Koşulları


8 Eylül – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde en az 4 defa 50 TL ve üzeri kırtasiye, giyim, eğitim ve market harcaması yapan ve kampanyaya sms ile katılım sağlayan Passolig Kart sahiplere 30 TL, harcama yaptıkları Passolig Karta iade edilecektir.


Kampanyaya katılmak için Passolig sistemine kayıtlı cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne OKUL yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı 6033’e sms göndermeniz gerekmektedir.


Kampanyadan sadece Passolig Banka Kartı ve Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartlar yararlanabilir. Passolig kredi kartları kampanyaya dahil değildir.


Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 30 TL kazanabilecektir. Birden fazla Passolig Kart ile harcama yapılsa bile tek bir karta iade yapılacaktır.


Kazanılan indirimler 28 Eylül 2017 tarihinde harcamanın yapıldığı Passolig Karta iade edilecektir.


İşlem iadeleri ve işlem iptalleri kampanya kapsamında dahil edilmeyecektir.


Bu kampanya başka bir Passolig Kart kampanyası ile birleştirilemez. Kampanya kapsamına giren harcamalar katılım sağlanacak başka bir Passolig kampanyasına dahil edilmeyecektir.


Aktif Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom,Vodafone ve Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Turkcell faturalı hatlar için 0,45 TL’dir.