TR EN
Hemen Al

Passolig Fenerbahçe Kredi Kartı

Passolig Fenerbahçe Kredi Kartı

Spor ve yaşama dair her şey Passolig Fenerbahçe Kredi Kartında!


Trendyol Süper Lig ve Trendyol 1. Lig maçlarına giriş anahtarı Passolig Kredi Kartı şimdi Fenerbahçe logolu! Hesabında para olmasa bile maç bileti veya kombine alabilmeni sağlayan Passolig Fenerbahçe Kredi Kartını; yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerinde kullanabilir, yüzlerce markaya ait Passolig'e özel kampanyalardan yararlanabilir, dilersen nakit para veya kredi çekebilirsin. Passolig Fenerbahçe Kredi Kartıyla takımını hem tribünden takip edebilir hem de yapacağın alışverişlerle takımına maddi destekte bulunabilirsin.


Passolig Fenerbahçe Kredi Kartınla Maç Bileti Alabilirsin!


Takımının kredi kartıyla Fenerbahçe’yi yalnız bırakmazsın! Fenerbahçe’nin evinde oynayacağı Trendyol Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi maçlarına hesabında para olmasa bile bilet alabilir, takımını tribünden destekleyebilirsin. Aynı zamanda gidemeyeceğin maça ait bileti veya kombineyi bir arkadaşına transfer edebilirsin. Tüm bu avantajlardan yararlanmak ve takımının yanında olmak için hemen Passolig Fenerbahçe Kredi Kartına başvur ve ardından maç bileti almak için Passo'ya üye ol.


Passolig Fenerbahçe Kredi Kartı ile Lounge Hizmetlerinden Faydalanabilirsiniz!


Passolig Fenerbahçe Kredi Kartınız ile LoungeKey üzerinden tüm dünyada 500’ü aşkın havaalanında lounge hizmetinden faydalanabilirsiniz.


LoungeKey Mobil Uygulaması'nı kullanmak için, Passolig Fenerbahçe Kredi Kartı sahiplerinin belirtilen LoungeKey linki üzerinden bir çevrimiçi profil (Kullanıcı adı ve Parola) oluşturması gerekmektedir. www.loungekey.com/passolig adresi üzerinden; Passolig Fenerbahçe Kredi Kartı ayrıntılarını girip, program ayrıntılarını doğruladıktan sonra, profile uygun anlaşma atanacaktır.


LoungeKey Lounge listesi sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sebeple seyahatinizden önce www.loungekey.com/passolig adresinden ya da LoungeKey mobil uygulaması üzerinden son listeye ulaşabilirsiniz. Lounge ziyaretiniz esnasında, “LoungeKey” programı kapsamında lounge ziyaretinizi yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir.


Daha detaylı bilgi ve sorularınız için www.loungekey.com/passolig/faq sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

HEMEN PASSOLİG KREDİ KARTI AL MAÇ BİLETİ AL