TR EN
Hemen Al

Kombinemi Nasıl Alırım?

Kombinenizi nasıl mı alacaksınız? Çok kolay!


14 Nisan 2014’te yürürlüğe giren 6222 sayılı “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” uyarınca Passolig Kart olmadan kombine kart sahipleri dahil hiçbir taraftar stadyumlara giremeyecektir.


Kombine almak için Passolig Kartınızın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Passolig Kartınız tarafınıza teslim olmadan da Passo Mobil üzerinden kartınıza para yükleyebilir kombine alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Kombineler, www.passo.com.tr sitesinden, Passo Mobil uygulamasından ve satın almak istediğiniz kombine kart sahibi takımların stadyum gişelerinden satılacaktır.


Passolig Kartınız varsa veya başvurunuzu tamamladıktan sonra, www.passo.com.tr sitesinden veya Passo Mobil uygulamasından “üye ol”a tıklayarak bir defaya mahsus üyeliğinizi oluşturunuz. Bunun için kart başvurusunda kullandığınız TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanınız.


Üyeliğinizi oluşturmanızın ardından artık istediğiniz takımın kombinesini Passo Mobil uygulaması veya www.passo.com.tr’deki yönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla alabilirsiniz.


Passolig Kart başvurusu için hemen tıklayınız.


Passolig Kartınız varsa www.passo.com.tr sitesinden kombine satın almak için hemen tıklayınız.


HEMEN BİLET AL