TR EN
Hemen Al

İlk kartım Passolig...

Daha önce hiçbir bankadan kartınız yoktu ve alışverişlerinizde sadece nakit kullanıyordunuz. Artık Passolig Kartınızı kullanarak pek çok fırsat ve faydadan yararlanacaksınız.

Passolig Kart

İlk kartı Passolig olan siz değerli müşterilerimiz için bazı önemli bilgileri hatırlatmak isteriz:


Passolig Kredi Kartı ile alışverişlerinizi size özel kart limitinizi kullanarak yapabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı limitiniz ölçüsünde karşılayabilir, nakit ihtiyacı duyduğunuzda uygun faiz oranı ve sıfır komisyon ile on iki aya varan vadeler ile taksitli nakit avans çekebilir, ekstre yükünüzü hafifletmek için peşin yaptığınız alışverişleri daha sonra taksitlendirebilirsiniz.


Passolig Banka Kartınız ve Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınıza bakiye yükleyerek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kartlarınıza bakiye yüklemek için passo.com.tr, Passo Mobil uygulaması, Passolig İnternet Şubesi, PTT şubesi, PTTmatik, Vakıfbank ATM’lerini tercih edebileceğiniz gibi, dilediğiniz bankadaki hesabınızdan kartınıza EFT yaparak da para yükleyebilirsiniz.


Kampanyalar sayfamızda pek çok fırsatı ve çok özel markalarla size özel yaptığımız kampanyaları bulacaksınız. Passolig size akaryakıttan gıdaya, sağlıktan giyime, sigortadan eğlenceye pek çok avantaj sağlıyor.


Nakit alışverişlerinizde karşılaştığınız pek çok olumsuzluk Passolig Kart ile birlikte ortadan kalkıyor. Bozuk para aramakla, para üstü beklemekle uğraşmayacaksınız. Kartınızı kullanacak istediğiniz ürünü alacaksanız.


Kartınızı sadece gerçek mal ve hizmet alımlarınızda değil sanal dünyadaki alışverişlerinizde de kullanabileceksiniz. Passolig Kartınız varsa internette alışverişin keyfini süreceksiniz.


Alışverişlerinizde şifrenizi kullanarak güvende olacaksınız. Şifrenizi 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’nden ya da cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına “Şifre” yazıp bir boşluk bırakıp, önce kart numaranızın son dört hanesini bir boşluk bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasının ilk iki hanesini bir boşluk daha bırakıp belirlediğiniz 4 haneli şifrenizi yazıp 6033’e göndererek alabilirsiniz. Passolig Kart şifrenizi unutmanız, kartınızın kaybolması/çalınması gibi iradeniz dışında gerçekleşen durumlarda ya da kartınız ile bilginiz dışında herhangi bir işlem yapıldığını öğrendiğinizde hemen 0850 724 33 44’ü arayarak haber vermeyi unutmayın!


Passolig Kredi Kartınızı kullanırken her zaman bütçenizi düşünerek hareket edin. Kartınız gelir ve giderlerinizi kolaylıkla dengede tutmak için kullanacağınız çok önemli bir araçtır.Passolig Kartınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

HEMEN AL