TR EN
Hemen Al

Temassız Kullanım

Passolig Kredi Kartı hayatınıza hız katıyor!

Temassiz islem Temassız özellik ile 50 TL ve altı alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor. Alışverişleriniz hızla ve güvenle yapılıyor. Temassız özelliği ile Passolig Kredi Kartı 50 TL ve altı tutardaki işlemlerin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.


Temassız işlemin mümkün olduğu onbinlerce noktada Passolig Kredi Kartı ile yapacağınız 50 TL ve altındaki temassız işlemler, şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. Temassız özellikli kartınız ile ödeme yapmak için kartınızı, kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Okuyucuya kartınızı gösterdiğiniz anda bilgiler okunur ve ödeme yapılmış olur. Bu işlem için harcayacağınız süre ise 1 saniyeyi bile aşmaz, kolayca tamamlanır.


Passolig Kredi Kartınızın temassız işlem üst limiti her tekil ödeme için 50 TL, toplam temassız işlem üst limiti ise 150 TL'dir.


Temassız işlemler sonrasında ödediğiniz bedel 150 TL’yi bulduğunda kartınız ile tekrar temassız ödeme yapabilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da ATM’lerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde, temassız ödeme yapabileceğiniz 150 TL'lik işlem limitiniz sıfırlanır ve temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.


Passolig Kredi Kartı ile ilgili merak ettiğiniz her şey için 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.