TR EN
Hemen Al

Chip & Pin

Şifrenizi belirleyin, kartınızı güvenle kullanın!

Chip Pin

Chip&Pin özelliğine sahip Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınız ile yapacağınız alışverişlerde kart şifreniz sorulacaktır. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart şifrenizi 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’nden ya da cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına “Şifre” yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son 4 hanesini bir boşluk bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasının ilk iki hanesini bir boşluk daha bırakıp belirlediğiniz 4 haneli şifrenizi yazıp 6033’e göndererek* öğrenebilirsiniz.


Şifrenizi, Passolig İnternet Sitesi'nden, 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi'nden ve ortak ATM'lerden değiştirebilirsiniz.


Yurt dışı kart kullanımlarınızda Chip&Pin uygulamasına geçen ülkelerde Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızı mevcut şifreniz ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Chip&Pin uygulamasına henüz geçilmeyen ülkelerde ise Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızı ıslak imza ile kullanmanız gerekecektir.


Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart şifrenizi unutmanız, kartınızın kaybolması/çalınması gibi iradeniz dışında gerçekleşen durumlarda ya da kartınız ile bilginiz dışında herhangi bir işlem yapıldığını öğrendiğinizde hemen 0850 724 33 44’ü arayarak haber vermeyi unutmayın!


*Göndereceğiniz her mesaj için GSM operatörünüz tarafından, sizden 1 kısa mesaj ücreti alınmaktadır. Passolig tarafından gönderilen mesajlar için size herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.