TR EN
Hemen Al

Kartınızı Daha Özel Bir Karta Dönüştürmeye Hazır mısınız?

Passolig Dünyası, Artık Daha Avantajlı!

Passolig Kart Terfi Et

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart sahibisiniz... Passolig Kartınız ile maç bileti satın alabiliyor, maçlara giriş yapabiliyorsunuz. Peki Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart’tan daha özellikli başka bir Passolig Kart ile Passolig avantajlarından daha çok faydalanmak istemez misiniz?


Passolig Banka Kartı’nın Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart'tan üstün yanları nelerdir?

Tuttuğunuz takımın futbolcuları ve teknik direktörü ile tanışan, locada sevdikleri ile birlikte maç izleyen ve imzalı forma çekilişlerinden faydalanan kart sahipleri arasında artık siz de yer alacaksınız.

Limitlere takılmayacaksınız. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile; günlük, aylık ve yıllık limitler kapsamında işlem yapabiliyorken, terfi edeceğiniz kart ile bu limitlere takılmadan, dilediğiniz kadar para yükleyebilecek ve bu parayı dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart’a yüklediğiniz tutarı sadece bilet alımı ve alışverişlerinizde kullanabilirken nakit para çekimi yapamazsınız. Ancak kartınız terfi ettiğinde yüklediğiniz tutarı dilerseniz hem yurt içi, hem de yurt dışındaki ATM’lerden çekebileceksiniz.

Yaptığınız işlemleri anında görüntülemek mi istiyorsunuz? Kartınızı terfi ettirğinizde Aktifbank İnternet Şubesi’nin kapıları size sonuna kadar açılacak. İster yaptğınız işlemlerin detaylarını görüntüleyin, isterseniz birikimlerinizi yatırıma yönlendirin.

Üstelik nakit ihtiyacı duyduğunuzda, Aktifbank’ın size sunacağı kredi fırsatlarından anında faydalanabileceksiniz.


Hazırsanız, Terfi Et butonuna tıklayın... Passolig Banka Kartı ayrıcalıklarını yaşamaya başlayın.


Terfi Et