TR EN
Hemen Al

Temassız Kullanım

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart hayatınıza hız katıyor!

Temassiz islem Temassız özellik ile 90 TL ve altı alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor. Alışverişleriniz hızla ve güvenle yapılıyor. Temassız özelliği ile Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart 90 TL ve altı tutardaki işlemlerin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.


Temassız işlemin mümkün olduğu onbinlerce noktada Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile yapacağınız 90 TL ve altındaki temassız işlemler, şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. Temassız özellikli kartınız ile ödeme yapmak için kartınızı, kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Okuyucuya kartınızı gösterdiğiniz anda bilgiler okunur ve ödeme yapılmış olur. Bu işlem için harcayacağınız süre ise 1 saniyeyi bile aşmaz, kolayca tamamlanır.


Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızın temassız işlem üst limiti her tekil ödeme için 90 TL, toplam temassız işlem üst limiti ise 270 TL'dir.


Temassız işlemler sonrasında ödediğiniz bedel 270 TL’yi bulduğunda kartınız ile tekrar temassız ödeme yapabilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da ATM’lerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde, temassız ödeme yapabileceğiniz 270 TL'lik işlem limitiniz sıfırlanır ve temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.


Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile ilgili merak ettiğiniz her şey için 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.