TR EN
Hemen Al

Para Yükleme

PTT Şubelerinden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Size en yakın PTT Şubesindeki gişelerden T.C Kimlik numaranızı ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı iletin. Eğer birden fazla Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınız varsa, yükleme yapmak istediğiniz kartı belirtin.


EFT ile Yükleme Nasıl Yapabilirim?

EFT ile kartınıza para yüklemek için ilgili alanlara aşağıdaki bilgileri yazın;


Banka Adı: “Aktif Bank” seçin


İl: “İstanbul” seçin


Şube: “997-Passolig Şubesi” seçin


Alıcı Adı: “Ad-Soyadınızı” yazın


Hesap Numarası: “Passolig Kart numarası veya TC Kimlik No” yazıp, ödeme tutarını yazarak onaylayın.


N Kolay İşyerleri'nden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızla size en yakın N Kolay İşyeri'ne giderek kartınıza nakit yükleme yaptırabilirsiniz.


Başka Banka ATM'lerinden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Size en yakın ATM’e giderek, kartınızı takıp, şifrenizi girin. Açılan ekranda “Para Yatırma” menüsünü seçin. Para yatırma haznesine yatırmak istediğiniz tutarı yerleştirerek, onay ekranında tüm bilgileri onaylayıp, işleminizi tamamlayın.


Vakıfbank ATM'lerinden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Size en yakın Vakıfbank ATM'sine gidip "Giriş" tuşuna basın. Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank İşlemleri butonuna basın. Yükleme yapmak istediğiniz Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızın numarasını yazın. Sırası ile T.C Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin ve para yatırma haznesine yükleme tutarı kadar para yerleştirin. Onay ekranından tüm bilgileri onaylayıp, işleminizi onaylayın.


Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartımın Bakiyesini Nasıl Öğrenebilirim?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızın bakiyesini tüm banka ATM’lerinden, 0(850) 7243344 Passolig İletişim Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.