TR EN
Hemen Al

İnternetten Alışveriş

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınız ile İnternetten Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz!

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınız ile üye işyerlerinin 3 Kat Güvenli Sistem'i (3D Secure) destekleyen internet sitelerinden güvenle ve hızla online alışveriş yapabilirsiniz. Ön ödemeli kartınız ile internetten yapacağınız alışverişlerinizde, kartınıza bağlı ana hesabınızda işlem tutarı kadar kullanılabilir bakiyeniz olmalıdır.


3 Kat Güvenli Sistem (3D Secure) Nasıl Çalışır?


3D Secure, Visa ve Mastercard tarafından internet üzerinden banka kartı, bireysel kredi kartı veya ön ödemeli kart ile yapılan alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla geliştirilen bir sistemdir. İnternet üzerinden banka kartı, bireysel kredi kartı veya ön ödemeli kart ile yaptığınız işlemlerde, 3D Secure ile ödeme şeklini seçerek cep telefonunuza ulaşan SMS doğrulama şifresini girerek daha güvenli bir şekilde işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz.


Ödeme anında kart ve ödeme bilgilerini doldurmanız istenir.


'Gönder' butonunu tıkladığınızda; sistem kart bilgilerinizi kontrol eder ve tek kullanımlık alışveriş şifresini cep telefonunuza SMS ile iletir.


Cep telefonunuza gelen alışveriş şifresini, ekranda doğru girdiğiniz takdirde alışveriş işleminiz tamamlanır.


3 Kat Güvenli alışveriş sistemini kullanabilmeniz için bankamıza kayıtlı olan cep telefonu numaranızın güncel ve doğru olması gerekir.


Cep telefonu numarası sistemde yanlış veya eksik olan müşterilerimiz; 0850 724 33 44 numaralı Passolig İletişim Merkezimiz kanalıyla cep telefonlarını güncelleyerek işlemlerini daha sonra gerçekleştirebilirler.